Yeni Tasarım Yeni Özellikler

Yeni Tasarım Yeni Wildcat

Yenilediğimiz sitemizde baştan sona sıfırdan tasarım,kodlama ve alt yapı kullanarak, hızlı ve kullanıcı dostu bir site yarattık sizlere, yeni tasarımımızda neler değişti? yeni neler varsa alt tarafta hepsini tek tek sizlere anlattık bunları okumanız sizlerlerin daha iyi ve daha kaliteli bir alış veriş yapmanızı sağlayacaktır…


 

Anasayfamız
Siz değerli kullanıcılarımız için basit,sade ve kullanışlı bir tasarım seçtik anasayfamızda sırasıyla “Özel Ürünlerimiz”, “En Çok Satan Ürünlerimiz” ve “En Son Eklenen Ürünlerimiz”in bir kaçını göstermekteyiz, En çok satan ürünlerimiz ve yeni eklenen ürünlerimiz manuel olarak sistemimiz gerçekleştirmektedir.
Mağazamız
Kullanıcılarımızın istediğine kesin olarak ulaşması için geliştirdiğimiz mağaza menümüz temelde 3 ye ayrılmaktadır 1.Dövme mağazası, 2.Kalıcı Makyaj Mağazası ve 3.Piercing Mağazsı olamaktadır, bu temel mağazaların ürünleri kategoriye ve markaya göre kendi içerisinde sınıflandırılarak alt menüler halinde sizlere sunduk.Mağaza sayfamızın direkt olarak kendisine girerek bütün mağazaların ürünlerini görmeniz mümkündür!
Mağaza Sayfamız
Kullanıcılarımızın aradığı bir ürüne en hızlı şekilde ulaşması için mağaza sayfamızda bir çok filtreleme seçenekleri ve ürün arama motorları tasarladık ve kodladık, mağaza sayfamızda tam 3 adet ayrı ayrı filtreleme mevcuttur bunlardan ilki hemen sayfanın üst kısmında bulunuyori bu filtreleme sistemi en çok incelenen,en çok oy alan ve fiyat bazını alarak gerçekleştiriyor 2.filtreleme sistemimiz ise sayfanın hemen sağ kısmında kur seçiminin altında bulunmaktadır, bu filtreleme sistemi ise ürünleri kategorilerine göre vede ürünün fiyatına göre detaylı bir şekilde filtrelemeyi sağlıyor, ve son olarak gelişmiş filtreleme sistemimiz ise 2.filtreleme sistemimizin hemen altında bulunuyor, bu filtreleme sistemi ise ürünlerin niteliklerini(boyut,renk,tip,vs) gibi özelliklerini baz alarak tam olarak neyi istediğinizi anlayan gelişmiş bir filtreleme sistemidir, denemenizi tavsiye ederiz! Mazağa sayfamızın özelliklerini say say bitiremeyiz bir diğer özelliğimiz ise kur seçimi, ürünlerin fiyatlarını TL,EURO ve DOLAR olmak üzere 3 farklı tipte kur seçimi yapabilirsiniz, kurlar otomatik olarak her 1 saatte google tarafından güncellenmektedir, eğer ki bu durumda bir hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen canlı sohbet veya iletişim kısmından yetkililerimize ulaşınız! Diğer bir özelliğimiz ürün arama! sayfanın üst kısmında ana bir ürün arama motoru dışında mağaza sayfamızın alt kısımlarında ekstra olarak 2.bir ürün arama motoru bulunmaktadır! ve geldik son mağaza sayfamızın özelliğine, diğer kullanıcılarımızın en çok oyladığı ürünler vede sizin en son görüntülediğiniz ürünlerimiz mağaza sayfamızın hemen sağ en alt kısmında görebilir ve tekrar değerlendirebilirsiniz…
Ürün Sayfamız
Sizle için asıl ürün sayfanın önemli olduğunu bildiğimiz için ürün sayfası için epey bir zaman ve kodlama harcadık, bu sayfamızda bir çok özellik mevcuttur, öncelikle ilgili ürünün resim galerisi, ürünün fiyatı,ürünün stok durumu,alınacak ürün miktarı,üründen kazanacağınız puan ve kısa bir açıklamasını ekledik, ürün ile ilgili varyasyon seçimi yapmanızı sağladık peki bu varyasyon nedir? varyasyon ilgili ürünün bir küçük boyutu veyahut farklı tasarımına sahip renk-tasarım niteliğidir(Bazı varyasyonlar fiyat farkı gösterebilir ürünlerde!) Ürün sayfamızın en kullanıcı dostu kısmı ise eklemiş olduğumuz butonlardır tek tıkla ister ürünü sepete ekleyebilir, isterseniz ürünü istek listenize ekleyip daha sonra satın alabilirsiniz tabi eğer ürünü istek listesine ekleyecekseniz üye olmanız şarttır! Ürün sayfamızın en alt kısmında ise ürünle ilgili düşüncelerinizi yazabilir ve ürünü puanlayabilirsiniz, aynı zamanda sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.Ürün ile ilgili geniş ve detaylı ek bilgi kısmını da unutmadık ürün sayfasının en alt kısmında yer almaktadır bu kısım…
Blog Sayfamız
Bizlerden haberdar olmanız için sizlere bir blog sayfası hazırladık, bu sayfada ürünlerle ilgili gelişmeler,sitemiz ile ilgili gelişmeler ve daha fazlasını editörlerimizin yazdığı ve paylaştığı yazılarımızı bir araya getirdik, ziyaret etmeyi unutmayınız!
Hakkımızda Sayfamız
Bizim kim olduğumuzu,misyonumuzu ve misyonumuzu öğrenmeniz için sizlere hakkımızda adlı bir sayfa oluşturduk bu sayfada çalışma saatlerimiz vede wildcatde çalışan personellerimizi tanıttık…
İletişim Sayfamız
Canlı sohbet operatörlerimizin çevrim dışı olduğu zamanlar bizlere ulaşmanızı 7/24 sağlamak adına yaptığımız “İletişim”sayfamızda sizlere bir forum-destek sağlamayı çalışıyoruz, bu sayfada adresimiz,iletişim bilgilerimiz ve isterseniz basit bir forum doldurarak detaylı bir iletişim sağlayabilirsiniz bizimle…
Hesabım Sayfamız
Hesabım kısmından hesabınız ile ilgili detaylı alt başlıklara ulaşabilirsiniz bunlar sırasıyla PANO,SİPARİŞLER,ADRES,HESAP DETAYLARI,İSTEK LİSTESİ ve HESAP ÇIKIŞTIR. Pano bu sayfanın kendisidir ve güncel olarak siparişlerden kazandığınız puanların gösterildiği yerdir, Siparişler ise verdiğiniz siparişlerin güncel durumlarını takip edebileceğiniz bir sayfadır.Adres başlığı ise daha önce kayıt etmiş olduğunuz gönderim ve fatura adresinizi görebileceğiniz ve düzenleyebileceğiniz sayfadır, bu sayfada kayıtlı adres sayesinde ödeme sayfasında otomatik adres doldurulumu sağlanmaktadır.Hesap detayları sayfamızda hesabınızın şifresini ve hesap sahibinin bilgilerini değiştirebileceğiniz sayfadır, son olarak istek listesi başlığı ise daha önce kayıt etmiş olduğunuz istek listenizin var olduğu sayfadır.
Sepetim Sayfamız
Sepetim sayfamızda sepetinize eklemiş olduğunuz ürünlerimizi görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz, bir sonraki ödeme noktasına basitçe geçiş yapabilirsiniz.
Ödeme Sayfamız
Ödeme sayfamız 128 bit SSL ile güvenli ödeme ve bilgilerinizin korumasını sağlayan özel bir altyapı ile hazırladık, bu sayfada kuponunu veya puanlarınızı kullanarak özel indirimler sağlayabilirsiniz.Ürünle ilgili özel bir notunuz varsa yazabilirsiniz.Ödeme seçeneklerimiz sayfanın en alt kısmında bulunmaktadır!
KUPON SİSTEMİMİZ
Kupon sistemimiz özel günlerde ve uzun süreli müşterilerimize özel zamanlarda eşsiz bir kod ile verilmektedir bu kod 12 haneden oluşup tek kullanımlıkdır, kuponlarımızın 2 çeşittir 1.Sepetin ara hesabına %(Yüzde) olarak indirim sağlamaktadır örn:%10 2.İse belirli bir fiyatta indirim sağlamaktadır örn:100tl. Kuponlarınızı lütfen hiç bir yerde paylaşmayın! Hatalı kullanılan kuponlar değişmeyecektir!
PUAN SİSTEMİMİZ
Puan sistemimiz her satın aldığınız ürün fiyatını baz alarak belirli bir oranda size puan vermektedir bu puanları ister biriktirip toplu bir şekilde haracaya bilir, istersenize anında kullanıp sepette indirim sağlayabilirsiniz, puanlar her bir kullanıcıya özeldir ve kullanıcılar arası puan transferi yapılmamaktadır! Paun kazanç tablosu alttaki gibidir.

PUAN KAZANÇ ORANI

FiyatKazanılan Puan
2 PUAN1 EURO

PUAN İNDİRİM ORANI

Puanİndirim
100 PUAN1 EURO

ÖRNEK BİR ALIŞ VERİŞ VE PUAN KULLANIMI!

Ürün FiyatKazanılan PuanKazanılan İndirim
1.000 €500 Puan 5.00 €
500 €250 Puan2.50 €
100 €10 Puan1.00 €

Dövme Boyası Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Dövme Boyası Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

Cilt bakımı kadar güzelliği de önemlidir ve bunun için dövme pek çok kişinin son yıllarda oldukça ilgisini çeken uygulama haline gelmiştir. Buna rağmen akıllarda pek çok soru işareti bırakıyor. Bu doğrultuda öncelikle dövmenin içeriği yani boya maddesi sorgulanmaktadır. Fakat bu konuda maalesef ciddi bir bilgi bulunamamaktadır. Bu neden ile güzellik uzmanı meraklıları için dövme ve içeriğinde kullanılan boyalar hakkında bir araştırma yaptı.

Okumaya devam et

Dövme için Kullanılan Boyaların İçeriği

 

Dövme için Kullanılan Boyaların İçeriği

Dövme için piyasada kullanılmakta olan boyaların formülleri açıklanmamaktadır. Dövenin ilk yapılmaya başlandığında kullanılan boyalar toprak pigmentlerinden elde edilmekteydi. Şimdilerde de özünde hala toprak pigmentler kullanılıyor olsa da kısmen değişikliğe uğramıştır. Bu neden ile dövme boyalarının içerisinde yoğunlukla oksit ve sülfat kullanılıyor.
Burada önemli olan boyaların nasıl yapıldığıdır. Çünkü dövme boyaları sentetik ve doğal olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Bu neden ile vücuda uygulanacak olan boyanın doğal olmasına dikkat etmekte yarar bulunuyor. Boyanın yapımı kadar bileşenlerinde alerjen etkisinin de bulunmaması önemlidir. Aksi halde cilt tahriş olabilir.

Renk Değişimleri Nasıl Elde Ediliyor?

Renk Değişimleri Nasıl Elde Ediliyor?

Güzellik uzmanı yaptığı araştırmada siyah ve tonlarının elde edilmesi için boyanın içeriğinde yanmış karbonun bulunduğunu keşfetti. Ayrıca kahverengi için demir oksit ve kil kırmızı için ise civa sülfür kullanılmaktadır. Bunların yanı sıra her renk için farklı oranlarda değişen bileşenler bulunuyor.

            Cilt bakımı konusuna önem veren herkesin dövme yaptırırken dikkat etmesi gereken konular vardır. Özellikle boya seçimini önemsemelidir. Çünkü Avrupa Birliğinin yaptığı açıklamaya göre dövmelerde kullanılan boyaların yüzde 45’ine yakını gerekli izinleri almamıştır. Bu da vücuda zarar verebilecek boyaların kullanılma olasılığını da arttırıyor. Bu neden ile boya seçiminde ve kendinizi emanet edeceğiniz dövme ustası seçiminde güvendiğini kişiler ile çalışın.
Dövme boyalarının içinde yoğunluklu olarak oksijen bulunsa da bu oran boyadan boyaya değişiklik gösteriyor.

Dövme için boya seçiminizde mutlaka öncelikle kullanılan boyanın Avrupa testlerinden geçmiş olmasına dikkat etmeniz gerekir. Sonrasında ise ülkeye giriş yaptıktan sonra Türk laboratuvarlarında da test edilmesi gerekir. Tüm bu noktalara dikkat edilerek bu boyalar kullanılmalıdır. Aksi halde ciddi problemler yaşanabilir.